ارنست هولتسر تصويرگر يک دوران

نمايش فيلم
ارنست هولتسر، تصويرگر يک دوران عنوان فيلمی است ساخته پريسا دمندان و محمدرضا شریفی که در خانه هنرمندان ايران به همراه سخنرانی خانم دمندان نمايش داده خواهد شد.
ارنست هولتسر مهندس تلگراف آلمانی است که عکس های بسياری از ايران در دوره ناصرالدين شاه و بخصوص اصفهان تهيه کرده است.اين دومين فيلمی است که توسط انجمن عکاسی ايران شهر نمايش داده ميشود.قرار بود این فیلم امروز نمایش داده شود که بدلیل برخی مشکلات فنی میسر نشد.
محل فروش بليط : خانه هنرمندان ايران و لابراتوار عکس آريا
زمان پخش : روز شنبه ۷ تیر ماه ساعت ۱۶-۱۸


بشتابيد که خيلی کار قشنگيه03.gif

/ 3 نظر / 9 بازدید
سحر

سلام.وبلاگت با مطالب خوندی پر شده تقریبا همه رو خوندم افکار جالبی داری.ببینم تو هم عکاسی میکنی؟؟؟؟؟

سيدعلی

خوب از اين که در دل سرد تو هم اثری کرده است اين نبودن ما خوشحالم.... شوخی بود. از اين که سراغ ما را گرفته ای ممنوم. نيستيم چون رايانه امان را گرفته شديم.... ولی جالب يک پزشک هنرمند... داماد ما که هم سن من است هم دانشجوی پزشکی است اما همه اش به فکر امتحان و درس است و از زيبايي های دانشگاه تهران، فقط سالن های قشنگ تشريح را می شناسد..../ در مورد تولدت ما که خبر نداشتيم ولی حالا که می دانيم مبارکه... ان شاء الله به اندازه ای عمر کنی که دوست داری و زندگی زيباست نه بيشتر نه کمتر / فکر کنم ديوهای دبيرستان، فرشته های دانشگاهند و فرشته های دبيرستان، ديوهای دانشگاه.../ توی آشوب های کوی دانشگاه يک وقت نری ها!/ باز هم می ايم...

عكاسباشي

دکتر جان اعلان جديد رو بزن ۷ تير ساعت ۱۶ تا ۱۸ .ممنون